Forum o marketingu :: Oprogramowanie do tworzenia map

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Analiza marketingowa i strategiczna » Badania rynku » Oprogramowanie do tworzenia map

Oprogramowanie do tworzenia map
Autor Wiadomość

fontoman 
Użytkownik

Wysłany: Wto Lut 21, 2017 3:52 pm   Oprogramowanie do tworzenia map

Hej, w jakiego oprogramowania można używać do tworzenia specjalistyczncyh map, tzn. takich, na których naniesione wybrane przeze mnie dane. Wiem, że mozna wykorzystać zdjecia satelitarne, ale nie mam pojęcia, jak wygląda sprawa oprogramowania.

ololo 
Użytkownik

Wysłany: Czw Lut 23, 2017 4:08 pm   

Masz rację z tymi zdjęciami. Większość tak rzeczywiście robi. Moim zdaniem najwygodniej wykorzystać oprogramowanie gis, które ma już dostęp do takcih zdjęć i które łatwo zintegrować z Twoją bazą danych. Nie będziesz się musiał wtedy jakoś męczyć z ręcznym tworzeniem fragmentów map. możesz sobie tutaj trochę doczytać: http://www.arcanagis.pl/p...-geograficznej/ . Moim zdaniem jest to jedno z lepszych rozwiązań, jakie są dostępne na rynku.

stefczuk
Użytkownik

Wysłany: Pon Lut 27, 2017 1:18 pm   

Przeczytałem ten artykuł i jest to bardzo imponujące. Ciekawet jest to, że te aplikacje gis można przechowywać w chmurze i mieć do nich łatwy dostep. Generalnie bardzo interesująca jest również ta intergracja z innymi aplikacjami. Wiem, że w japonii kwitnie współpraca z google. można na mapy nanosić wszystkie połączenia komunikacji miejskiej w czasie rzseczywistem, dzięki czemy każdy z komórką może się dowiedzięc, jak realnie dojechać z miejsca do b z uwzględeniem opóźnienien pociągów. na arcangis opisują jeszcze fajnie przykład Wiednia.

Odpowiedz do tematu