Forum o marketingu :: Pomysł na biznes - Pizzeria

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Analiza marketingowa i strategiczna » Badania rynku » Pomysł na biznes - Pizzeria

Pomysł na biznes - Pizzeria
Autor Wiadomość

centrumpak 
Użytkownik

Wysłany: Wto Lip 11, 2017 7:47 am   

Gdy potrzebujesz firmy produkującej opakowania to wybierz skorzystanie z oferty Centrum Pakowania. CP to ekipa specjalistów w w tej dziedzinie. Koniecznie odwiedź www.centrumpakowania.pl. Zwłaszcz aprzyda się to przy pudelkach do pizzy

wolter
Użytkownik

Wysłany: Wto Wrz 12, 2017 11:40 am   Pizzerie

Ja prowadzę pizzerio-restaurację od prawie dwóch lat i mogę się podzielić z Wami swoim doświadczeniem. Przede wszystkim to najlepiej jeśli nie zamykacie się w "pizzeryjnym" getcie, ale jeszcze poszerzacie asortyment. Ja na przykład postawiłem ogólnie na kuchnię włoską, czyli jeszcze makarony. Wychodzę na tym całkiem nieźle, a mam więcej czasu na poświęcenie się stricte działalności, bo outsourcingowałem księgowość i kadry tej firmie - https://www.tmf-group.com...pany-formation/. To optymalne rozwiązanie, ponieważ ja mogę się poświęcić w pełni firmie, a profesjonaliści rozliczają moje rachunki

biko 
Użytkownik

Wysłany: Nie Paź 01, 2017 10:58 pm   

A tutaj http://drukwfirmie.pl/478...orowa-i-neonowa już zaglądaliście? Jest tam ciekawy artykuł na temat drukarki do obiektów gastronomicznych. Można w ten sposób wiele zaoszczędzić oraz szybko wykonać potrzebne materiały marketingowe.

alicja101
Użytkownik

Wysłany: Sro Paź 11, 2017 4:12 pm   

Proponuję, abyś się zapoznał z wydarzeniem Europejskie Forum Gospodarcze-Łódzkie 2017. Myślę, że tam znajdziesz dużo informacji na temat biznesu.

Adamila021
Użytkownik

Wysłany: Pon Paź 16, 2017 10:38 am   

Pizzeria jest praktycznie w kazdym miescie, nawet w tych mniejszych wiec pomyslcie o czyms czy sie wyroznicie sposrod konkurencji, a na pewno ten biznes wyjdzie. Na pewno musicie zainwestować w swietne sprzety i najlepsze produkty. Polecam dlatego firmę savpol.pl wyposażającą lokale gastronomiczne w tym także restauracje

archiwald
Użytkownik

Wysłany: Czw Paź 19, 2017 12:10 pm   

Pizzerie ostatnio stały się lekkim przeżytkiem. Tzn same w sobie, bo takie które oferują więcej niż same pizze i jakieś inne drobne fast-foody się trzymają. Co nie znaczy, że fastfoody nie mają popytu. Ostatnio coraz więcej powstaje jakichś foodTrucków czy innych restauracji na style amerykańskie. I z tego co widzę, to takie placówki mają sporo klientów ;)

Odpowiedz do tematu