Forum o marketingu :: System weBBell

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Analiza marketingowa i strategiczna » Badania rynku » System weBBell

System weBBell
Autor Wiadomość

redyk
Użytkownik

Wysłany: Pią Mar 03, 2017 7:41 am   System weBBell

Znacie system weBBell? Znalazłem coś takiego w sieci, ale nie mam z kim o tym pogadać. System rozpoznaje wejścia na serwis. Czyli z każdych odwiedzin można wyciągnąć takie informacje jak na screenie. Czy macie doświadczenie w przypadku tego narzędzia? Chodzi mi głównie o poziom konwersji przy jego użyciu.

jeks
Użytkownik

Wysłany: Czw Mar 09, 2017 5:43 pm   

Mamy go u siebie. To nie jest tak, że z każdych odwiedzin wyciągniesz takie szczegóły. Wiele zależy od źródła ruchu, ale faktycznie tak dokładne informacje system może ci wyrzucić. My robimy tak, że kiedy mamy rozpoznane odwiedziny to po chwili dzwonimy do klienta. Jest zawsze zaskoczony. I to całe dzwonienie pozwala wygenerować naprawdę bardzo dobrą konwersję. Zazwyczaj klienci są pozytywnie zaskoczeni, skąd wiedzieliśmy, że oni oglądali nasz produkt.

redyk
Użytkownik

Wysłany: Pią Mar 10, 2017 7:34 am   

A ile was to miesięcznie kosztuje? Właśnie miałem podobny pomysł na to. Dzwonisz zaraz po wyciągnięciu danych do klienta, czy czekasz z tym jakoś dłużej? Wydaje mi się, że telefon wykonany jak najszybciej powinien być najskuteczniejszy...

jeks
Użytkownik

Wysłany: Pon Mar 13, 2017 6:40 pm   

Przecież stawkę masz podaną na stronie, jest cennik przy opisie programu. Stała miesięczna opłata + koszt zależy od wskaźnika rozpoznań. Łatwo przeliczyć. Zależy tam jak wiele odwiedzin macie dziennie.

redyk
Użytkownik

Wysłany: Wto Mar 14, 2017 7:35 am   

Tak, wiem że cennik jest tutaj - https://bms.krakow.pl/webbell/cennik/
Myślałem, że podasz poziom rozpoznań, ale spoko, wystarczy mi to info jakie mam.
Przetestujemy to samodzielnie i na tej podstawie ocenimy jakość działania.

jeks
Użytkownik

Wysłany: Sro Mar 15, 2017 10:00 pm   

To dla ciebie bez znaczenia. I tak poziom rozpoznań będzie różny w zależności od ruchu. weBBell masz przez miesiąc za darmo - można sprawdzić jak to działa, jaki problem? Po tym okresie testowym będziecie mogli ocenić, czy faktycznie wam się to opłaca, ale jeśli macie jakiś ruch, to przy tych kosztach weBBell raczej nie może być nieopłacalny.

redyk
Użytkownik

Wysłany: Czw Mar 16, 2017 7:33 am   

W sumie masz rację. Za kilka tygodni opiszę wam jakość działania i to jakie mieliśmy efekty programu. Na razie mamy tylko pozytywne nastawienie, spodziewam się zmian in plus, ale w jakiej skali to zobaczymy. Po prostu liczymy na zdecydowaną poprawę konwersji z ruchu.

jeks
Użytkownik

Wysłany: Pią Mar 17, 2017 10:04 pm   

Moim zdaniem raczej nie ma takiej opcji, abyście na tym nie wyszli, chociaż zależy jeszcze o jakich usługach/produkach mówimy.
Tak naprawdę niewielkim zamówieniem można pokryć pełne koszty skorzystania z usługi. Mylę się?

Odpowiedz do tematu