Forum o marketingu :: Świetny sposób na rozwijanie firmy

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Analiza marketingowa i strategiczna » Badania rynku » Świetny sposób na rozwijanie firmy

Świetny sposób na rozwijanie firmy
Autor Wiadomość

kewlar
Użytkownik

Wysłany: Pon Lut 13, 2017 7:54 pm   

To fakt, choć opłaca się inwestować w nowe technologie. Oczywiście zależnie od branży i potrzeb można zainwestować w dobra drukarkę 3d jak http://www.cadxpert.com.p...lueprinter.html chociażby - w wielu biurach i firmach sprawdzi się w 100%.

bartek.dusza 
Użytkownik
Doodle Wolf

Wysłany: Wto Lut 14, 2017 10:05 am   

Jeżeli chcemy rozwijać oraz promować swoją markę, to powinniśmy pamiętać o tym, że po drugiej stronie jest człowiek. Człowiek, który ma swoje uczucia i emocje. Nie powinniśmy traktować go jako osoby, która ma tylko kupić czy skorzystać z usługi. Takie podejście jest niewłaściwe i może daje efekty, ale jedynie na krótką metę.

Dlatego też, pamiętajmy właśnie, że po drugiej stronie mamy człowieka. Pomyślmy, po co mamy swoje produkty? Po co mamy swoje usługi? Z jakimi problemami boryka się człowiek, który jest po drugiej stronie? Wiemy już?! Świetnie! Teraz zastanówmy się w jaki sposób nasz produkt/usługa te problemy może rozwiązać, jak może ułatwić życie, co takiego wyróżnia.

Postawienie sobie takich celów i nadanie marce ludzkiego oblicza to milowy krok w rozwoju.

fontoman 
Użytkownik

Wysłany: Pią Mar 10, 2017 2:12 pm   

Ważna jest przede wszystkim odpowiednia analityka biznesowa, dzięki której możliwe jest znacznie lepsze docierania do swoich klientów. Instytytucje powinnyt zbierać swoje dane o kupujących i starać się je nanieśc na mapy, dzięki czemu można usprawnić transport lub wybrać lepszą lokalizację pod kolejny oddział firmy. Można sobie o tym więc przeczytać na stronie arcanagis. Mają tam bardzo rzetelnie opisane przykłady.

nergetyk
Użytkownik

Wysłany: Pon Mar 13, 2017 2:22 pm   

Fajnie, a możesz podać jakiś konkretny artykuł? Na stronie jest bardzo dużo artykułów, a mnie interesuje zwłaszcza temat, któy poruszyłeś.

dariush
Użytkownik

Wysłany: Wto Mar 14, 2017 3:24 pm   

Jasne, myślę że możesz sobie przede wszystkim ten artykuł przejrzeć: http://www.arcanagis.pl/p...tyka-biznesowa/ , ale na stronie jest sporo innych tekstów na temat tego, w jaki sposób pracować z takimi danymi i jak wykorzystywać je w analityce biznesowej w połączenieu z danymi geograficznymi.

nergetyk
Użytkownik

Wysłany: Sro Mar 15, 2017 2:26 pm   

Dzięki. Widzę, że oprogramowanie GIS ma bardzo szeroki zastosowanie. Kiedyś myślałem, że służy jedynie tworzeniu lepszych map, ale jednak przydaje się w biznesie:)

humprey
Użytkownik

Wysłany: Pią Mar 24, 2017 2:18 pm   

Jakby Ci to powiedzieć.. Ameryki to Ty nie odkryłeś, ale masz rację. ;)

katastrofa
Użytkownik

Wysłany: Pon Mar 27, 2017 10:36 am   

Hahahaha dobre, co racja to racja.

DobryJan 
Użytkownik

Wysłany: Pią Kwi 07, 2017 7:25 am   

Jest to dobry sposobów. Niemniej trzeba wziąc równiez pod uwagę wiele innych czynników
perspektywy rozwoju firmy
otoczenie zewnętrzne
oraz nasz kapitał ludzki

Ogolnie proponuję zajrzeć sobie tutaj: http://www.akademiarozwojubiznesu.pl/ - na stronie jest bardzo wiele informacji o rozwoju swojego własnego biznesu. Jak sie za to skutecznie zabrać

Adamila021
Użytkownik

Wysłany: Czw Kwi 27, 2017 11:24 am   

Myślę, że warto przede wszystkim dbać o super jakości produkty, to będzie najlepsza reklama. Trzeba ciągle się rozwijać. Znajoma ostatnio dopiero znalazłam firme Savpol - Hurtownia cukiernicza i dzieki temu ma lepszej jakości produkty w cukierni.

ogi
Użytkownik

Wysłany: Pią Kwi 28, 2017 8:08 pm   

Jeśli chodzi o wprowadzenie nowoczesnych technologii i udogodnień dla firm, to koniecznie skontaktuj się w tym celu z http://www.bluemedia.pl/
Wdrażają unowocześnienia z zakresu np. płatności (systemy płatności online, platformy zlecania przelewów), systemów transakcyjnych (programy do fakturowania itp.) i wielu innych. Nawet nie sposób tego wszystkiego wymienić, a że podchodzą indywidualnie do każdego Klienta.

AnnaMarie711
Użytkownik

Wysłany: Nie Maj 07, 2017 11:15 pm   

Na pewno warto postawić na nowoczesne technologie. Świat strasznie idzie do przodu to dlaczego wasza firma mialaby stać w miejscu. Różne rozwiązania IT, aplikacje biznesowe, systemy e-commerce, myślę, że w tym kierunku należy iść. Ja już znalazłam firmę http://sidgroup.pl/ , która świetnie doradziła mi co mam wybrać. Teraz wdrażamy odpowiednie oprogramowanie dla mojej firmy.

ovvlsome 
Użytkownik
Ewa Suwińska

Wysłany: Sob Maj 13, 2017 6:27 pm   

Trochę frazes, ale dobre produkty to na pewno dobry sposób. Wiadomo jednak, że każdy kto zaczyna, musi dopiero udowodnić, że takie właśnie posiada.

W obecnych czasach istotną częścią prowadzenia biznesu jest uważne obserwowanie mediów społecznościowych i obecność w nich. Mając na uwadze, że nasi klienci są przede wszystkim ludźmi i na pewno z nich korzystają, dobrze być jak najbliżej nich. Monitorować, wchodzić w interakcje, reagować na trendy w branży.

Monitorowanie branży pozwala na ocenę przesycenia rynku, tego co jest popularne, kim są konkurenci, jakie jest zainteresowanie daną branżą.

Kolejny krok to pozycjonowanie. Jeśli zaczynasz, to tak naprawdę jedną z ważniejszych rzeczy jest dobre pozycjonowanie towarów lub usług w wyszukiwarkach. Klienci (potencjalni) jeszcze Cię nie znają i musisz pomóc im się poznać.

ogi
Użytkownik

Wysłany: Wto Maj 23, 2017 8:37 pm   

Jeśli chcesz być kilka kroków przed konkurencją, to polecam Ci wdrożyć w firmie analizy oraz badania biznesowe. Wiele statystyk wskazuje na to, że to analiza ma kluczowy wpływ na rozwój firmy oraz odnoszące przez nią wyniki: http://9-mm.eu/analityka-wplynie-twoja-firme/ . Możesz ją wprowadzić poprzez np. oprogramowania analityczne, gotowe narzędzia, badania realizowane na zlecenie Twojej firmy etc. Polecam poczytać więcej na ten temat.

silka33 
Użytkownik

Wysłany: Czw Maj 25, 2017 5:16 pm   

A ja się zastanawiam się, czy można skutecznie zabezpieczyć się przed atakiem ze strony hakerów co wiązałoby się z przedostaniem się w ich ręce ważnych dla firmy informacji ? Znajomy podesłał mi ciekawy artykuł na ten temat http://www.clarkluxcity.c...eczy%C4%87.html. Jakie zabezpieczenia Wy stosujecie ?

Odpowiedz do tematu