Forum o marketingu :: Salon fryzjerski

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Produkt » Rozwój produktu » Salon fryzjerski

Salon fryzjerski
Autor Wiadomość

Adam76
Użytkownik

Wysłany: Sro Wrz 21, 2016 11:59 am   

Ale jesli chodzi o kosmetyki, to przecież najlepiej korzystać ze sprawdzonych fert. Moim zdaniem najlepiej wybierać dla siebie kosmetyki z takich miejsc jak http://www.jpcosmetics.pl/kategoria-produktu/usta/ bo będą one w najlepszych cenach. Zresztą sami sprawdźcie i oceńcie.

Bartek_J 
Użytkownik
Copywriter

Wysłany: Sro Lut 01, 2017 11:17 am   

Dodatkowo ostatnio koleżanka wspomniała mi, że wzięła część sprzętu w leasing np. lustra, fotele i tak dalej. Podobno przez internet wniosek składała a dokładniej na platformafinansowa.pl słyszał ktoś o takiej formie i-leasingu? :?:

bartek.dusza 
Użytkownik
Doodle Wolf

Wysłany: Pon Lut 13, 2017 11:07 am   

To co zaproponuję może nie dotyczy ściśle działań bezpośrednio w salonie, ale działań promocyjnych, dzięki którym klienci będą chętniej do salonu przychodzili, właśnie z poczucie, że w tym salonie mogą mi pomóc i zrobić właśnie to, czego chcę.

Mówiąc konkretniej, doradzałbym, aby pomyśleć o video, jako formie promocji. Dlaczego akurat video? Jeżeli jest to zrobione w sposób przemyślany, to nie mamy nachalnej reklamy, tylko raczej formę video, która sprawia, że oprócz promowania usługi, nawiązuje i buduję się pozytywne relacje na linii marka - klient. Marka jest pokazywana jako ludzka.

Po drugie, video daje większą szansę na zdobycie uwagi klienta. W dzisiejszych czasach jest o tę uwagę bardzo trudno, dlatego też trzeba uderzać w takie treści, które angażują odbiorców. Nie ma co ukrywać, że video angażuje zdecydowanie bardziej niż tekst, bo nie wymaga tyle wysiłku w jego przyswojeniu.

Co do konkretnych form video w branży fryzjerskiej, to na pewno wydaje mi się, że dobrym pomysłem będzie uruchomienie kanału na YouTube, gdzie będzie możliwość umieszczania vlogów na tematy eksperckie w tematach związanych z branżą.

Pomysłów jest naprawdę bardzo wiele. Jeżeli ktoś szerzej jest zainteresowany tematem, to śmiało proszę pytać, postaram się odpowiedzieć na każde pytanie. Polecam również zajrzenie na naszego bloga, gdzie poruszamy tematy video marketingu i badamy ten temat bardzo szeroko.

Pozdrawiam serdecznie

Bartek_J 
Użytkownik
Copywriter

Wysłany: Pon Mar 27, 2017 9:07 am   

Ponad 2 miesiące później w odpowiedzi na mój wcześniejszy post teraz mogę potwierdzić, że platformafinansowa.pl oferuje usługę wzięcia sprzętu fryzjerskiego w leasing i to na bardzo dobrych warunkach. Kolezankę odwiedzilem drugi raz i mowi, ze gdyby miala brac w leasing cos jeszcze to wlasnie u nich wiec chyba warto :arrow:

daniel785
Użytkownik

Wysłany: Pon Cze 12, 2017 7:32 am   

a taki salon daje zarobek

olga37 
Użytkownik

Wysłany: Pon Cze 12, 2017 10:00 am   

No to najważniejsze. Jeśli salon nie zarabia to żaden leasing nie ma racji bytu.

Odpowiedz do tematu