Forum o marketingu :: Salon fryzjerski

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Produkt » Rozwój produktu » Salon fryzjerski

Salon fryzjerski
Autor Wiadomość

Timenot
Użytkownik

Wysłany: Wto Mar 10, 2015 1:36 pm   Salon fryzjerski

zastanawiam sie w jaki sposob mozna rozwinac salon fryzjerski? salon jest raczej dla zamozniejszych klientow, prowadzilismy juz wiele udogodnien w stylu kawa, herbata, darmowe zabiegi dla stalych klientow, kacik zabaw dla dzieci itd. przychodzi wam do glowy jeszcze cos, co moze jest mniej oczywiste a co warto w takim salonie wprowadzic?

koziolek
Użytkownik

Wysłany: Wto Mar 10, 2015 2:51 pm   

ja myślę, że dobrze by się sprawdził system rezerwacji przez booking-please :) klienci mogliby sobie zamówić termin przez internet, co jest duzo wygodniejsze niz telefonicznie :)

Majka1991 
Użytkownik

Wysłany: Pią Kwi 03, 2015 9:31 pm   

Hm, no na pewno jakieś rabaty jeszcze na usługi, a tez zniżki i promocje na kosmetyki do pielęgnacji wlosów-to zawze przyciąga:)

wanka
Użytkownik

Wysłany: Wto Maj 05, 2015 9:49 am   

Albo zaproś kogoś znanego na warsztaty.

patrykk
Użytkownik

Wysłany: Wto Cze 16, 2015 2:57 pm   

Rezerwacje przez internet byłyby fajne, a jeśli nie, to może wprowadźcie jakieś nowe zabiegi do oferty? Np. nowoczesną regenerację?

IwonaLeszka 
Użytkownik

Wysłany: Wto Lut 16, 2016 12:00 pm   

Własnie mam z tym problem, nie wiem jak przyciagnąć klientów, nowe zabiegi.. hmmm nie wiem czy to dobry pomysł.... a cos innego ?

Marcin Brzezińs 
Użytkownik

Wysłany: Pią Lut 19, 2016 9:23 am   

Ja bym Ci polecał postawić na internet, który bez wątpienia jest najszybszą możliwością przepływu informacji - czyli umieszczenie strony internetowej w katalogach internetowych branżowych, lokalnych, wystartowanie z social media. Jednak jeżeli nie masz na to czasu, oraz wystarczającej wiedzy, dobrym pomysłem byłaby firma zajmująca się pozycjonowaniem w sieci. Taki ruch zawsze przynosi profity. Pozdrawiam.

managerka 
Użytkownik

Wysłany: Sro Lut 24, 2016 12:51 pm   

Pewnie, że tylko i wyłącznie internet. Dzisiaj to najważniejsze medium.

addrun
Użytkownik

Wysłany: Pon Lut 29, 2016 10:32 am   

Ja teraz myślę o jakiś lepszych kosmetykach. Czytałem artykuł o domowych kosmetykach na blog style. Mam nadzieje, że uda mi się coś ciekawego w ten sposób przygotować.

barbórka 
Użytkownik

Wysłany: Pon Mar 07, 2016 10:34 am   

Ja na włosy stosuję olej arganowy ze sklepu Ecoandwell. Koleżanka mnie na to namówiła, widziałam zresztą efekty na jej włosach. Moje też już się poprawiły, nie mam rozdwojonych końcówek.

Aga33 
Użytkownik

Wysłany: Czw Kwi 21, 2016 10:04 am   

ja bym dała jeszcze rabat na 5 wizytę na przykład :) albo dać do poczekalni jakiś telewizor czy coś co mogłoby umilić czas ludziom oczekującym

kamiiil 
Użytkownik

Wysłany: Wto Kwi 26, 2016 7:54 pm   

barbórka napisał/a:
Ja na włosy stosuję wlosy/]olej arganowy ze sklepu Ecoandwell[/url]. Koleżanka mnie na to namówiła, widziałam zresztą efekty na jej włosach. Moje też już się poprawiły, nie mam rozdwojonych końcówek.

Olekej arganowy może nie koniecznie nadaje się do zakładu fryzjerskiego, ale można go dawać jako gratis dla klientów. Właściwie jest to całkiem pozyteczny dodatek http://luxperfume.pl/drog...eju-arganowego/

AngelikaG 
Użytkownik

Wysłany: Wto Lip 12, 2016 11:21 am   

Myślę, że warto byłoby rozreklamować salon w sieci - w ten sposób można dotrzeć do naprawdę sporej liczby potencjalnych klientów.

castro 
Użytkownik

Wysłany: Czw Sie 11, 2016 2:25 pm   

zdecydowanie internet, a przede wszystkim facebook - bez tego ani rusz ;)

komar 
Użytkownik

Wysłany: Pon Sie 22, 2016 5:14 pm   

Klient musi czuć, że się o niego dba. Kawa i ciastka nie wystarczą, aby salon dobrze prosperował, ważny jest też wystrój wnętrza i sposób komunikacji z klientem. Według mnie w przypadku takiej branży warto wziąć pod uwagę https://serwersms.pl - za pośrednictwem tej platformy można zlecić masową wysyłkę wiadomości tekstowych, które można wykorzysta do informowania o promocjach, czy terminach wizyty.

Odpowiedz do tematu