Forum o marketingu :: Kupno mieszkania w dobrej ofercie

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj

Forum o marketingu Strona Główna » Inne » Rozmowy na inne tematy » Kupno mieszkania w dobrej ofercie

Kupno mieszkania w dobrej ofercie
Autor Wiadomość

Amadeusz
Użytkownik

Wysłany: Czw Sie 31, 2017 6:05 pm   Kupno mieszkania w dobrej ofercie

Jesteście na kupnie mieszkania na najniższej kondygnacji i chcielibyście kupić w Wrocławiu mieszkanie w niezłej okolicy, nowym budownictwie i dość blisko centrum ? Teraz macie takową możliwość, deweloper Ronson oferuje kupno mieszkania wrocław na sprzedaż na zielonym Grabiszynku, na ul. Grobli czy ul. Jutrzenki sami wybierzcie które najbardziej wam odpowiada, dają niesamowite ceny, kto pierwszy ten lepszy, także rezerwujcie już teraz !

Sunsinek
Użytkownik

Wysłany: Nie Wrz 10, 2017 9:30 pm   

W gruncie rzeczy obecnie buduje się bardzo dużo szczególnie w dużych miastach, jeśli chcemy mieszkanie pod wynajem to trzeba zwrócić szczeólnie uwagę na to, żeby mieszkanie było w dobrej lokalizacji lub też miało blisko przystanki lub metro. Świetny przykład to chociażby inwestycja Nowe Bielany 2 w Warszawie przy Duracza 10 lokalizacja idealna z tego względu, że bardzo blisko jest metro, do tego mały kameralny budynek coś pięknego zarówno dla studentów jak i rodzic z dziećmi.

joola 
Użytkownik

Wysłany: Czw Wrz 21, 2017 6:42 am   

Kupując mieszkanie trzeba zrobić rozeznanie na rynku by mieć pewność,
że zakupy dokonujemy u sprawdzonego dewelopera. Jednym z nich na krakowskim rynku jest z pewnością http://www.mieszkania.inter-bud.pl/ . Istnieją na rynku już prawie 30 lat, mają wiele zrealizowanych inwestycji za sobą i wciąż budują nowe osiedla, apartamenty czy lokale użytkowe.

kora 
Użytkownik

Pomogła: 1 raz

Wysłany: Czw Wrz 21, 2017 11:51 am   

Żeby kupić mieszkanie w dobrej ofercie to chyba najlepiej by było po prostu przejrzeć wiele różnych ofert.

janka159 
Użytkownik

Wysłany: Wto Paź 03, 2017 4:28 pm   

Kompletnie nie mam na ten temat wiedzy... Dlatego też nie będę w stanie w tym temacie pomóc...

wolter
Użytkownik

Wysłany: Czw Paź 05, 2017 11:20 am   Mieszkanie

Pytanie natury "mieszkaniowej", więc się pod nie podepnę. Słuchajcie, moi drodzy forumowicze i forumowiczki, niedawno kupiłam z mężem dom, nasz pierwszy własny. Zdecydowaliśmy się na kupno domu z rynku wtórnego, ale nie było z tym problemu, bo wnętrza nam podpasowały. Przede wszystkim teraz myślę o ubezpieczeniu doma i kolega podsunął nam tę firmę - https://www.gothaer.pl/pl...kan-cztery-katy. Słyszałam wcześniej o tym ubezpieczycielu, ale raczej w kontekście samochodów. Teraz zaś chciałabym dowiedzieć się, jak wygląda kwestia ubezpieczenia u nich domu?

kempes
Użytkownik

Wysłany: Sob Paź 07, 2017 7:06 pm   

mieszkania lublin sprzedaż to jest dopiero okazja do kupna mieszkania. Klik w link na początku przeniesie Was na stosowną stronę internetową.

Kamilekxxx
Użytkownik

Wysłany: Pon Paź 16, 2017 7:27 am   

Żeby wiedzieć jak ewentualnie negocjować mieszkanie, tzn. jego cenę, dobrze jest się zapoznać z tym w jaki sposób przygotować się na sprzedaż mieszkania. Dzięki temu będziemy znali techniki jakimi posługują się sprzedający i będziemy wiedzieli jak się nastawić i odpowiedzieć na różne pomysły i wymówki. Dzięki takim zabiegom możemy zaoszczędzić jakąś sumę ;)

lasta 
Użytkownik

Wysłany: Pon Paź 16, 2017 2:11 pm   

kora napisał/a:
Żeby kupić mieszkanie w dobrej ofercie to chyba najlepiej by było po prostu przejrzeć wiele różnych ofert.

Dokładnie, nieraz to jest przyjemne a innym razem męczy ale bez tego ani rusz. U nas też to trwa już kilka miesięcy i dalej nie możemy się zdecydować ale wiemy już że to będzie Wola, a tam najlepiej wygląda osiedle Nowe Odolany, jest bardzo atrakcyjnie położone.

archiwald
Użytkownik

Wysłany: Pią Paź 20, 2017 12:05 pm   

Do kupna dobrego mieszkania trzeba mieć cierpliwość. Niekiedy może potrwać to kilka dobrych miesięcy zanim znajdziemy dobrą ofertę mieszkania.

nika95957 
Użytkownik

Wysłany: Sob Paź 21, 2017 10:37 am   

Zawsze się trzeba targować bo nierzadko można urwać fajną stawkę ! :D

patryk231
Użytkownik

Wysłany: Sob Paź 21, 2017 4:29 pm   

a to jest normalne

koontownik
Użytkownik

Wysłany: Pon Paź 23, 2017 8:02 am   

Na co trzeba zwracać uwagę i czego się trzymać przy wyborze i kupowaniu mieszkania? Co jest najważniejsze?

elabarbara 
Użytkownik

Wysłany: Sob Paź 28, 2017 9:14 am   

Moim zdaniem trzeba po prostu szukać. Przecież tych mieszkań ciągle przybywa, więc nie powinno być problemu. Ja akurat postawiłam na mieszkanie , które moim zdaniem było dobrym wyborem. Załatwiałam kupno poprzez tą firmę- http://wan.com.pl/ . Podobało mi się, bo oferowali pomoc od a do z, przy załatwianiu formalności.

Przemo34
Użytkownik

Wysłany: Sob Paź 28, 2017 8:41 pm   

Ja również od pewnego czasu robię rozeznanie w rynku mieszkaniowym, podpytuję specjalistów czy nawet po prostu znajomych jakie mają doświadczenia i co doradzają. Z takich moich wniosków mogę doradzić na pewno to, żeby mieszkanie było jednak w nowym bloku, najlepiej na nowym osiedlu tego typu http://www.osiedlenazdrowiu.pl/ , oczywiście takie kwestie, jak okolica czy lokalizacja, to indywidualna sprawa, jednak warto mieć to na uwadze, bo często jesteśmy zafascynowani mieszkaniem, a zapominamy, że dojazd do pracy czy dowożenie dzieci do szkoły może nam zająć dużo więcej czasu niż dotychczas, więc warto do wszystkiego podchodzić z głową.

Odpowiedz do tematu